Aktualności

Informujemy Państwa, że od 4 lipca 2017 roku zgodnie z unijną dyrektywą 2013/29/UE dozwolona jest w Polsce wyłącznie sprzedaż wyrobów pirotechnicznych, które mają certyfikaty CE. Wszystkie oferowane produkty naszych dostawców mają stosowne oznakowanie CE. Zapraszamy do zapoznania się z NOWOŚCIAMI.

Nadal współpracujemy z czołowymi i sprawdzonymi Importerami: fajerwerki JORGE, fajerwerki PIROMAX, fajerwerki TRIPLEX, fajerwerki TROPIC w naszej stałej ofercie.

Fajerwerki JORGE nikomu nie trzeba przedstawiać. Na naszym rynku są od 1990 roku. Firma Jorge jest polską firmą handlową i chińskim producentem pirotechniki. Jorge sprzedaje fajerwerki amatorskie i pirotechnikę profesjonalną do większości krajów europejskich.

Fajerwerki TRIPLEX to kolejna grupa wyrobów z długą historią. Od 1990 roku zajmuje się importem, dystrybucją fajerwerków oraz organizacją pokazów sztucznych ogni. W ogólnopolskim konkursie czterokrotnie fajerwerki TRIPLEX otrzymały status „Najlepsze w Polsce – The best in Poland”.

Firma rodzinna TROPIC jest producentem sztucznych ogni od 1990 roku. Najważniejszym kryterium wyboru importowanych produktów jest ich bezpieczeństwo i wysoka jakość. Wszystkie fajerwerki TROPIC są zgodne z normami i certyfikatami krajowymi oraz europejskimi.

Fajerwerki PIROMAX są u nas od 2015. Firma działa od paru lat, ma świeże podejście, innowatorskie pomysły i ciekawy asortyment.

Od 2013 roku współpracujemy z firmą SUREX . Od roku 1995 firma ta tworzy jedne z najlepszych na świecie spektakli pirotechnicznych z laserami i muzyką w tle. Uczestniczyła w wielu festiwalach pirotechnicznych w Europie i ma na koncie wiele osiągnięć. Między innymi w 2013 roku zdobyła 1 miejsce na Saint-Brevin Pyrotechnic Festival we Francji. W naszej ofercie znajdziecie głównie wyrzutnie tej firmy.

Wybieramy najlepsze produkty i zapewniamy Wam najdogodniejsze ceny i warunki współpracy.

Zapraszamy cały rok!


Powrót na górę strony