O nas

Firma Hanev jest firmą rodzinną i działa w branży pirotechnicznej od 1991 roku.

Jesteśmy Członkiem Stowarzyszenia Importerów i Dystrybutorów Pirotechniki oraz Stowarzyszenia Pirotechników Widowiskowych. Pracujemy w oparciu o koncesję MSWiA (B-118/2003). Pracownicy posiadają stosowne przeszkolenie (53/2004; 250/2015). Związaliśmy się również z dwoma fundacjami pirotechnicznymi aby rzetelnie informować i edukować: Fundacja Pozytywne Emocje oraz Fundacja Rozwoju i Edukacji Pirotechnicznej.

Naszą hurtownię fajerwerków cechuje największy w regionie i zróżnicowany asortyment. W sezonie oferujemy ponad 500 różnych fajerwerków w klasie F1, F2, F3 i F4. Mamy wieloletnie doświadczenie w handlu fajerwerkami. Ściśle współpracujemy z czołowymi importer fajerwerków. JORGE, PIROMAX, TRIPLEX, SUREX, GAOO rozpoczęliśmy współpracę również z SRPyro, KLASEK, i POL-EXPANSE. Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjne opakowania oraz wysokiej jakości efekty.

Służymy fachowym doradztwem, oraz bieżącymi informacjami dotyczącymi przepisów związanych z obrotem i przechowywaniem artykułów pirotechnicznych.

Zapewniamy specjalne ceny, atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców oraz dogodne warunki współpracy.

Prowadzimy także sprzedaż fajerwerków profesjonalnych oraz scenicznych.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani prosimy o wcześniejszy kontakt.

Obsługujemy okolicznościowe pokazy fajerwerkowe. Zobacz


Powrót na górę strony