Fajerwerki na wesele, ślub, urodziny, jubileusz, rocznicę, imprezę

Fajerwerki na wesele BydgoszczPokazy pirotechniczne są zawsze uzgadniane pod względem wymagań plenerowych, upodobań klienta oraz przewidzianego budżetu. Długoletnie doświadczenie, odpowiednie szkolenia gwarantują bezpieczeństwo podczas spektaklu. Pozwalają też na używanie produktów F4; P2 i T2 dostępnych wyłącznie na koncesję.

Nasza firma oprócz pokazów pirotechnicznych oferuje zestawy do samodzielnego odpalenia. DSO nie wymagają pozwoleń i są łatwe w użyciu. Do produktów okolicznościowych polecamy:
• płonące serca
• grające świeczki urodzinowe
• fontanny tortowe
• konfetti

Hurtownia działa cały rok. W wyborze odpowiednich artykułów pirotechnicznych pomogą Klientom profesjonalnie przeszkoleni pracownicy.
Fajerwerki na wesele ulotka (PDF)

Przypominamy fajerwerki to legalne produkty, które można używać cały rok na terenie prywatnym, z zachowaniem ciszy nocnej.

 

Formularz zapytania


  Klauzula informacyjna

  Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, i/lub: nazwy firmy, numeru NIP, adresu korespondencyjnego, adresu e-mail i numeru telefonu, podanych przez Państwa dobrowolnie drogą elektroniczną poprzez pocztę email, formularz kontaktowy, faks, itp. jest HANEV KOSZEK I SPÓŁKA SP.J z siedzibą w Witoldowie 69, 86-011 Wtelno.

  Pokaż/ukryj pełen tekst klauzuli informacyjnej

  Tutaj możesz szybko zapytać o możliwość zorganizowania pokazu.

  Zapytanie jest niezobowiązujące, a przekazywane dane nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

  Dane z formularza przesyłane są za pomocą bezpiecznego połączenia (SSL) – adres strony zaczyna się od https://…


  Powrót na górę strony