Hurtownia fajerwerków

Hurtownia fajerwerków – największa w regionie kujawsko-pomorskim

Hurtownia fajerwerków Hanev jest rodzinnym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w branży pirotechnicznej już od 1991 roku.

Hurtowa sprzedaż i dystrybucja materiałów pirotechnicznych jest działalnością wymagającą szczególnej staranności i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Podchodzimy do tych zagadnień bardzo poważnie i dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności oraz zdobywamy wiedzę z zakresu pirotechniki.

Hurtownia fajerwerków Hanev jest członkiem Stowarzyszenia Importerów i Dystrybutorów Pirotechniki oraz Stowarzyszenia Pirotechników Widowiskowych.

Pracujemy w oparciu o koncesję MSWiA (B-118/2003).

Nasi pracownicy posiadają stosowne przeszkolenie (53/2004; 250/2015) oraz wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie.

Duży wybór asortymentu hurtowni fajerwerków Hanev

Sprzedaż i dystrybucję hurtową fajerwerków w naszej firmie cechuje największy w regionie i zróżnicowany asortyment. W sezonie (od października do stycznia) oferujemy ponad 500 produktów w klasach 1, 2, 3 i 4. Specjalnie dla naszych klientów selekcjonujemy fajerwerki aby móc dostarczyć najwyższej jakości towar zgodny z najnowszymi trendami i obecnym zapotrzebowaniem. Z biegiem czasu zmieniają się gusta od małych prostych fajerwerków po obecnie kilkudziesięciostrzałowe efekty. Różne rodzaje wystrzałów w jednym zbiorczym opakowaniu. Coraz łatwiejszy sposób na zorganizowanie niesamowitego pokazu za pomocą jednego dużego zestawu.

Dla ułatwienia wyboru konkretnych efektów, większość pozycji asortymentu na stronie naszej hurtowni jest opatrzona filmem pokazującym rodzaje, kolorystykę oraz długość trwania pokazu dla poszczególnych efektów pirotechnicznych. Na przykład pokaz firmy Piromax trwający ponad półtorej minuty i zawierający niemal 200 wystrzałów wyrzutnia piromax pxc301-4in1-show-box.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży fajerwerków pozwala na specjalizowanie się naszej hurtowni w asortymencie od największych importerów fajerwerków. Są to JORGE, PIROMAX, TRIPLEX, SUREX, oraz  TROPIC, (Nazwy marek są odnośnikami do oferty tych produktów na naszej stronie).

Hurtownia fajerwerków Triplex - logotropic-logoSurex fajerwerki Bydgoszcz - logoHurtownia fajerwerków Piromax - logo

Odnośniki do stron producentów fajerwerków

www.jorge.com.pl     www.triplex.pl     www.piromax.pl     www.surex.pl      tropic.eu

Nasi pracownicy pomogą w razie potrzeby

Służymy fachowym doradztwem, oraz bieżącymi informacjami dotyczącymi przepisów związanych z obrotem i przechowywaniem artykułów pirotechnicznych.

Zapewniamy specjalne ceny, atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców oraz dogodne warunki współpracy. Nasi klienci to przede wszystkim podmioty nabywające fajerwerki przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

Prowadzimy także sprzedaż fajerwerków profesjonalnych oraz scenicznych.

Obsługujemy okolicznościowe pokazy fajerwerkowe. Zobacz


Powrót na górę strony