Hurtownia fajerwerków

Hurtownia fajerwerków – największa w regionie kujawsko-pomorskim

Hurtownia fajerwerków Hanev jest rodzinnym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w branży pirotechnicznej już od 1991 roku.

Hurtowa sprzedaż i dystrybucja materiałów pirotechnicznych jest działalnością wymagającą szczególnej staranności i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Podchodzimy do tych zagadnień bardzo poważnie i dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności oraz zdobywamy wiedzę z zakresu pirotechniki.

Duży wybór asortymentu hurtowni fajerwerków Hanev

Sprzedaż i dystrybucję hurtową fajerwerków w naszej firmie cechuje największy w regionie i zróżnicowany asortyment. W sezonie (od października do stycznia) oferujemy ponad 500 produktów klasy F1, F2, F3, F4, P1, P2, T1 oraz T2. Oferowane produkty są wolne od wad prawnych i zostały w sposób legalny wprowadzone na rynek polski, posiadają certyfikaty CE oraz instrukcje obsługi w języku polskim. Produkty sprzedajemy w sztukach, paczkach, opakowaniach (złożone z paczek) bądź w kartonach.

Specjalnie dla naszych klientów selekcjonujemy fajerwerki aby móc dostarczyć najwyższej jakości towar zgodny z najnowszymi trendami i obecnym zapotrzebowaniem. Istnieje możliwość hurtowych zamówień indywidualnych, pod klienta. Uwarunkowane są one oczywiście dostępnością produktów u producenta.

Hurtownia działa CAŁY ROK!

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży fajerwerków pozwala na specjalizowanie się naszej hurtowni w asortymencie od największych importerów fajerwerków. Są to JORGE, PIROMAX, TRIPLEX, SUREX, oraz  TROPIC, MagicTime , GAOO, SrPyro

 

Nasi pracownicy pomogą w razie potrzeby.

Służymy fachowym doradztwem, oraz bieżącymi informacjami dotyczącymi przepisów związanych z obrotem i przechowywaniem artykułów pirotechnicznych.

Zapewniamy specjalne ceny, atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców oraz dogodne warunki współpracy, wcześniejsze rezerwacje towaru, odkładanie zamówień oraz transport. Nasi klienci to przede wszystkim podmioty nabywające fajerwerki przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

Prowadzimy także sprzedaż fajerwerków profesjonalnych oraz scenicznych. Sprzedaż detaliczna wyłącznie w naszej siedzibie, w Witoldowie.

Obsługujemy okolicznościowe pokazy fajerwerkowe. Zobacz


Powrót na górę strony